Бізнес в стрибку

В умовах сучасного життя людям часто не вистачає адреналіну. І вони починають шукати спосіб для того, щоб випробувати його приплив. Тому досить прибутковою бізнес-ідеєю стане відкриття школи роуп-джампінгу. Приваблива вона ще й тим, що не вимагає великих капіталовкладень. Для старту підприємцю достатньо всього лише 400 000 руб. Такий бізнес буде особливо прибутковим в провінціях, так як тут спостерігається вкрай низький рівень конкуренції.

В якості своєрідного полігону для дій можна розглядати різні міські мости і інші піднесення. При наявності великого стартового капіталу варто також орендувати для цієї мети різні будівлі.

На початковому етапі необхідно подбати про своєчасну оренді офісу, в якому буде проводитися навчання новачків. Крім того, потрібно придбати обладнання для страховки та інше. На покриття даних статей видатків вам буде потрібно приблизно 100 000 руб.

Також необхідно найняти команду професійних інструкторів, які будуть проводити навчання. Крім того, вам знадобиться штатний психолог, а також рятувальники. Вартість одного стрибка для відвідувачів становить в середньому 500 руб.

Середньомісячна доходність даної бізнес-ідеї становить орієнтовно 60 000 руб.

Поділіться своєю думкою