Бізнес по виробництву шлакоблоків та тротуарної плитки

Для будівництва заміського будинку потрібно в середньому 20 тисяч стінових каменів. Маючи будівельної майданчику свій вібропрес, ви завжди зможете забезпечити себе їх потрібною кількістю, а так само іншими матеріалами, наприклад, для благоустрою території.

Вібропрес призначений для виробництва стінових матеріалів, підходить як для індивідуального використання, так і для малого виробництва. Ідеальне рішення для сільської місцевості, де невеликий ринок збуту. Можливість підключення вібропресу до побутової мережі дозволяє використовувати агрегат в будь-якому місці, де є 220В.

Достатньо площі стандартного гаража.

Для більш раціонального використання площі вібропрес Formanta mini установливается стаціонарно, формування проводиться на піддони. Компоненти перемішують бетонозмішувачі примусового типу (2), після чого висипають у візок (4), візок переміщують до вибропрессу (1) і суміш висипають в порожнину матриці, після чого виробляють розподіл суміші, формування виробів, після чого піддон з отформованными виробами (3) переміщають в штабелі (5) для сушіння. Вироби в штабелі вилежувалися протягом 12 годин при природному сушінні при температурі +15-20 градусів, після чого вироби готові до перевантаження.

Продуктивність:

— стіновий камінь (шлакоблок) — 150-400 (2,1-5,6), шт. (м3)

— перегородковий камінь — 250-700 (1,6–4,42), шт. (м3)

Поділіться своєю думкою