Бізнес по виробництву біопакетів

Сучасні технології, будучи безсумнівним свідченням прогресу, тим не менш таять у собі загрозу для всього людства, для життя на Землі. Згідно з дослідженнями, до 9% усього кількості сміття на нашій планеті припадає на частку поліетиленових пакетів, які не розкладаються протягом двохсот років, а при горінні виділяють шкідливий для всього живого вуглекислий газ. Люди за рік використовують близько 4 трлн пакетів, які вбивають мільйон птахів, сотні тисяч морських ссавців і величезна кількість риби.

Багато країн світу вводять заборону або суттєві обмеження на виробництво і використання шкідливої упаковки. У Танзанії продаж пластикових пакетів карається тюремним ув’язненням. Заборонено ввезення цієї продукції в Занзібар.

Саме тому так актуально налагодження виробництва по випуску біопакетів, абсолютно безпечних для людини і природи. Бізнес-ідея по виробництву такої пакувальної продукції — це перспективна ідея для малого бізнесу. Заповзятливим людям слід поспішити зайняти цей сегмент ринку.

Біорозкладані пакети відрізняються від традиційних поліетиленових головним чином тим, що розкладаються в сотню разів швидше, не завдаючи шкоди природі.

При цьому, що особливо цінно, для виробництва біопакетів не потрібно змінювати виробництво, до звичайного поліетилену додати невелику кількість спеціальних каталітичних речовин (1%-3%), завдяки яким під впливом ультрафіолету і тепла відбувається прискорене розкладання еко-поліетилену. В результаті дії каталізатора від биопакета в кінці періоду розпаду через два-три роки залишається вода і жменька біомаси, гумусу.

Важливо: досить актуально виробництво не тільки продуктових біопакетів, але і сміттєвих, так як швидке їх розкладання і сприяє швидкому перегнивання сміття, що міститься всередині них. Прибутковою справою буде виробництво пакетів-«маєчок» і фасувальних мішків, які користуються величезним попитом.

Для налагодження виробництва потрібно не менше 2,2 млн рублів інвестицій.

Основні витрати припадають на придбання виробничої лінії. Значну суму доведеться виділити для оренди виробничого цеху та складського приміщення та на закупівлю необхідної сировини. Виробництво може працювати в цілодобовому режимі, в такому разі можна розраховувати на отримання 900 тисяч пакетів щомісяця.

Реалізовувати біорозкладані пакети можна як за допомогою прямих продажів, так і оптовим закупівельникам. Збільшити продаж екологічно безпечної продукції допоможе створення власного сайту, де буде організована онлайн торгівля.

Щомісячна прибуток від міні-виробництва по виготовленню біопакетів може складати близько 150 тисяч рублів.

Поділіться своєю думкою