Бізнес по створенню сайтів

Сьогодні будь-яка, навіть сама маленька компанія, яка прагне до розвитку, зобов’язана мати власний сайт в Інтернеті. Саме тому бізнес по створенню продають сайтів є вкрай перспективним починанням.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Приємно, що такий проект можна реалізувати, не володіючи навичками конструювання сторінок. Підприємцю необхідно бути комунікабельним і вміти розташовувати до себе людей. Простіше кажучи, ваша задача — пошук клієнтів і переконання їх у тому, що сайт, їм життєво необхідний.

Коли клієнт знайдений, необхідно звернутися до дизайнера, програміста, копірайтеру та іншим спеціалістам, за допомогою яких можна створити повноцінний сайт. Таких фахівців найвигідніше шукати у сфері фрілансерів. Звичайно, тут існують ризики: по суті, фрілансер вам нічим не зобов’язаний, і є ймовірність нарватися на безвідповідального працівника. Але, якщо постаратися, в кінці кінців можна зібрати повноцінну команду, кожен член якої буде займатися своєю справою, розуміти свої завдання і чітко слідувати дедлайну.

По суті, виступаючи в ролі посередника, можна отримувати 15-17 тисяч рублів з одного середньостатистичного сайту. У місяць можна без праці отримувати 3-4 клієнта, встановлюючи конкурентну вартість послуг. Коли будуть отримані перші доходи, і з’являться позитивні відгуки задоволених клієнтів, можна подумати про створення повноцінної студії зі штатними фахівцями — дизайнером, програмістом, верстальником, майстром СЕО-просування, рекламником, менеджером.

Пам’ятайте, що для успішного розвитку вашої компанії потрібен буде ідеальний сайт, який зможе стати гідним зразком. З часом необхідно буде оформити портфоліо з готових робіт. Звичайно, великі студії по створенню сайтів мають більше шансів на отримання замовлень, але й ціни у них, м’яко кажучи, чималі. Знижуючи на початковому етапі вартість робіт, можна обійти навіть самих досвідчених і досвідчених суперників.

Share your thoughts