Бізнес по ремонту доріг

Споконвіку зізнається, що дороги — це біда Росії. Російські провінційні дороги латають і влітку, і взимку. На їх ремонт постійно виділяються великі суми, оголошуються тендери. Ремонтники засипають ямки, які розмиває перший же дощ, різкі перепади температури приводять у непридатність нове покриття, і все починається з початку. Тому організація бізнесу з ремонту доріг холодним асфальтом — затребуване і перспективна справа.

Холодний асфальт — це полімерна суміш з додаванням морозостійких добавок і пластифікаторів. Його особливістю є здатність довгий час і при будь-якій температурі зберігати всі свої властивості.

Переваги холодного асфальту:

  • укладати його можна і в мороз (при температурі до −15С) і влітку (при температурі до +40С);
  • матеріал — безвідходний, його залишки можна зберегти і використовувати пізніше;
  • застигає холодний асфальт дуже швидко, що дозволяє відновлювати транспортний рух відразу ж після укладання;
  • укладальні роботи не потребують застосування важкої техніки — ремонтні роботи під силу виконати двом робітникам.

Застосовується холодний асфальт для ремонту дорожнього покриття, закладення люків, а також для створення покриття тротуарів, прибудинкових територій, стоянок, гаражного сектору і т. д.

Організація бізнесу

Для організації бізнесу по ремонту доріг методом укладання холодного асфальту потрібні невеликі капіталовкладення. Близько 100 тис. руб. буде потрібно для придбання швонарезчик, віброплити та елементарних підручних засобів.

Впорається з роботою по ремонту цілком можуть дві людини. Кваліфікації та особливих умінь від працівників не вимагається.

Прибуток

Холодний асфальт продається в мішках по 50 кг, чого вистачає для покриття 1 кв. м дороги. Вартість 1 упаковки — 350 рублів. 1 кв. м ремонтних робіт влітку коштує від 1400 руб., взимку — від 1800 руб. Оплата роботи однієї людини по укладанню 1 кв. м становить 100 руб. Таким чином на ремонт 1 кв. м витрачається 650 руб. (враховуючи і витрати на ПММ, і амортизацію). Прибуток становить 750 руб. При щоденній нормі у 10 кв. м щомісячна прибуток складе 225 тис. руб.

Клієнти

Ремонт доріг — прибутковий цілорічний бізнес. Замовлення на ремонтні роботи можна отримувати, налагодивши зв’язки з міською адміністрацією або селищною радою, ЖКГ, приватним сектором, гаражними кооперативами, підприємствами, офісами. Велику роль у залученні клієнтів зіграє добре організована кампанія в ЗМІ, інтернеті.

Поділіться своєю думкою