Бізнес на зовнішніх шпалерах

Бізнес на оздоблювальних матеріалах вважається одним з найбільш стабільних, але продажем продукції для оздоблення приміщень всередині займаються дуже багато, і скласти їм гідну конкуренцію буде складно. Інша справа — так звані зовнішні шпалери. Вони поки ще не отримали широкого поширення в нашій країні, і ті, хто захочуть просувати їх на ринку, мають величезні шанси на побудова успішного бізнесу.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Зовнішні шпалери дозволяють перетворити похмурі старі будівлі в солідні і стильні будівлі без вагомих витрат. А таких будинків дуже багато в будь-якому місті, включаючи Москву. Вперше моду на зовнішні шпалери ввела італійська компанія Wall & Decò. Новатори почали виготовляти бюджетні оздоблювальні матеріали для вуличного застосування, які зовні важко відрізнити від якісної настінного живопису. Наносяться такі шпалери в кілька етапів. Спочатку проводиться наклеювання основи, потім покриття тканиною, а після цього — нанесення фінішного захисного шару.

Краса виходить неймовірна. Недарма послугами італійців поспішили скористатися багато модні бутіки і заклади громадського харчування. Можна не сумніватися, що і в нашій країні зовнішні шпалери будуть користуватися високим попитом. Головне — провести грамотну рекламну кампанію.

Share your thoughts