Бізнес на вині

Виноробство — відмінна ідея для організації свого підприємства, оскільки цей бізнес дуже прибутковий. Однак він є клопіткою, зважаючи пильного контролю з боку державних органів і різних інстанцій. Тому, при організації такого бізнесу варто заздалегідь підготуватися до тривалої процедури реєстрації. До речі, у графі роду діяльності краще вказати продаж продукції власного виготовлення. Реєстрація в цьому випадку проводиться у формі ІП.

Також вже в списку початкових витрат варто врахувати значні витрати на закупівлю сировини, організацію виноробні і звичайно — рекламу.

Виноград можна вирощувати самому або закуповувати в оптових постачальників. До речі, дуже важливо не помилитися з вибором останнього. При організації виробництва міцних вин, необхідно також закупити винний спирт. Але варто врахувати, що у вільному продажу його немає. Придбати його можна лише у держави, і то в обмеженій кількості протягом певного проміжку часу.

Також вам знадобиться прес і чани для бродіння.

Продавати готове вино краще на ринку. Правда називати його тут стоїть зовсім не вином, а напоєм домашнього виробництва. Бо продаж вина, як і інших спиртних напоїв без ліцензії заборонена законом.

Поділіться своєю думкою