бізнес на відкачування септиків

А як вам бізнес на відкачування септиків? Простіше кажучи — фекальних вод? Не для гидливих звичайно, проте, гроші, як кажуть, не пахнуть. Попит послуги асенізаторів користуються переважно в дачних і котеджних селищах, де каналізація є далеко не у всіх.

Вважаєте, що цей бізнес не для вас? А між тим, середня вартість півгодини роботи асенізатора, ще рік чи 2 тому становила 500-700 рублів.

Сьогодні дуже небагато кваліфіковані фахівці, які працюють на більш «чистого» роботі, можуть похвалитися заробітком в 8-10 тисяч за зміну. Тобто 160-250 в місяць.

А між тим, влітку попит на подібні послуги зросте. Разом з заробітком не надто гидливих людей.

Якщо ви все-таки зважилися відкрити такий бізнес, то доведеться купувати авто. Його можна вибрати серед вітчизняних «Газів» і «Камазів». Далі в списку витрат варто додати витрати на пальне. До речі, ліцензії перевезення таких вантажів не вимагає. Але знадобиться заздалегідь оформити дозвіл від санітарної інстанції.

Злив фекальних вод проводиться в центральний колектор. А ось від спокуси злити їх в люк міської каналізації краще відмовитися заздалегідь. Бо ніхто вам за такі дії спасибі не скаже, та й штраф можуть накласти.

Поділіться своєю думкою