Бізнес на вакансії

Зважаючи має місце кризи як прибутковою бізнес-ідеї можна розглядати відкриття приватного центру забезпечення зайнятості населення. При відкритті даного бізнесу найбільш важливим етапом є його реєстрація.

Після закінчення всіх процедур, спрямованих на збір необхідних документів та їх оформлення, можна приступати до найму персоналу. При цьому дуже важливо знати, що успішна та оперативна робота центру багато в чому залежить від професіоналізму найнятих працівників.

У списку початкових витрат потрібно передбачити витрати на оренду або придбання офісу.

Після того як всі вищевказані етапи пройдені, можна приступати до наступного етапу, а саме, збору вакансій від різних компаній вашого міста. При цьому обов’язково потрібно враховувати вимоги, які пред’являються до майбутнього співробітника. Паралельно варто зайнятися збором анкет потенційних працівників.

Витрати на реєстрацію підприємства, як правило, не перевищують 2 000 руб. Оренда офісу обійдеться починаючому бізнесменові в середньому в 10 000 руб.

При цьому перевагу варто віддавати офісах, розташованих в центральній частині міста. Що стосується персоналу, на самому початку вам буде достатньо пари менеджерів для роботи з клієнтами, а також 1 секретаря.

Оплату здобувач, влаштований на роботу, може віддавати не відразу, а поступово, у вигляді відрахувань з нового місця роботи.

Поділіться своєю думкою