Бізнес на танцях

Танцювати сьогодні люблять усі, від мала до велика. На відкриття танцювального залу можна побудувати прибутковий бізнес, причому 100%-ний успіх цього проекту гарантований, оскільки цільова аудиторія майбутнього підприємця вкрай велика.

Головне — зробити якісний моніторинг даного напрямку в конкретному населеному пункті і зрозуміти, на кого орієнтувати основні сили. Це можуть бути діти, жінки і навіть люди пенсійного віку. Вважається, звичайно, що танець — це прерогатива жіночої статі. Але якщо підійти до реалізації бізнес-ідеї грамотно, можна залучити і чоловічу аудиторію. Адже танцювальні па — це не просто рухи в такт музиці. Це ще і спорт, за допомогою якого можна не тільки зміцнити організм, але і розслабитися, позбутися стресів.

Щоб танцювальний зал приносив найбільший дохід, необхідно забезпечити його відвідувачам вибір і дати можливість навчатися відразу декільком танцювальним напрямкам. Люди більш старшого віку віддають перевагу стару-добру бальну класику, молодіжний сегмент націлений на сучасні танці, такі як брейк данс, жінкам подобаються заняття стрип-пластикою, східні танці або танці на пілоні. А латиноамериканське танцювальне мистецтво підходить, без сумніву, всім.

80% успіху підприємства — це наявність хорошого викладача з великим досвідом і практикою. Тому до підбору персоналу необхідно віднестися з особливою відповідальністю. Ідеальний варіант — педагог, що володіє декількома танцювальними напрямками одночасно.

Самому ж власнику бізнесу необхідно орендувати відповідне приміщення, обладнати його і зайнятися рекламою. Рекламна компанія повинна бути яскравою і мотивуючої. Контингент учнів танцювальної школи різноманітний. Тому клієнтів потрібно шукати скрізь: і у звичайних загальноосвітніх навчальних закладах, і у великих офісних центрах.

Стартовий капітал складе близько 3 млн рублів. При правильно організованій рекламі окупити вкладення можна вже через рік плідної роботи.

Поділіться своєю думкою