Бізнес на складанні планів

Почати власний бізнес мріють дуже багато, але далеко не у кожного є фінанси для реалізації цієї мрії. Благо, сьогодні можна заробити і без вкладень, на продажу власних послуг. Головне — володіти креативним мисленням та бізнес-хваткою. Наприклад, прекрасним проектом при відсутності стартового капіталу може стати складання планів за індивідуальними замовленнями.

Такий проект з успіхом реалізувала молода російська підприємниця Наталія Медведєва. Дівчина отримала економічну освіту і до декретної відпустки працювала за професією, економістом. Вона звикла все планувати, і складання планів виходило у неї найкраще. Наталя була впевнена, що це вміють робити абсолютно все. Але, ставши молодою мамою, вона зрозуміла, що це зовсім не так. На дитячому майданчику вона щодня стикалася з «колегами» по материнству, які раз скаржилися, що нічого не встигають по хаті, грошей у сім’ї не вистачає і т. д. У самої Наташі таких проблем не було, адже вона звикла все розписувати і розраховувати. І одного разу дівчина запропонувала своїй подрузі, яка зіткнулася з побутовими сімейними негараздами, скласти план, який допоможе їй заощадити і час, і гроші. План був розрахований на місяць, і він спрацював! Подруга була в захваті, а далі сарафанне радіо зробило своє нехитре діло — клієнтки повалили валом!

Наталія Медведєва дуже швидко зорієнтувалася і стала брати за свої послуги невелику плату. Натомість її клієнти отримували повноцінний аналіз їх доходів і видатків. У них буквально відкривалися очі: жінки починали усвідомлювати, скільки коштів і часу вони марно витрачають на розваги і незаплановані покупки. Подяки клієнток не було меж. Потім Наташа створила власний сайт в Інтернеті і розміщувала інформацію про свої послуги на різних тематичних форумах, звідки також отримувала замовлення. Звичайно, на збір інформації про конкретну сім’ю йде досить багато часу, але воно того варто. Сьогодні дівчина працює вдома за своєю основною спеціальністю і заробляє більше, ніж до декретної відпустки, отримуючи приємні бонуси у вигляді подяк задоволених клієнтів.

Ось один з прикладів, коли можна заробити на власному таланті, без вкладень та без відриву від сім’ї!

Поділіться своєю думкою