Бізнес на ревнощів

Психологи стверджують, що, за статистикою, чоловік і жінка, які знаходяться у відносинах тривалий період, поступово втрачають один до одного інтерес. Присутність чоловіка або дружини поруч починає сприйматися як належне. Трапляється, що сімейні пари розпадаються, якщо інтерес партнерів один до одного не підігрівати.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

На людях, які перестали цінувати другу половинку, але в глибині душі відчувають до неї теплі почуття, можна побудувати прибутковий бізнес. При цьому бізнесмен-початківець робить два корисних справи одночасно: допомагає зберегти сімейне вогнище і поповнює свою фінансову скарбничку.

Почати бізнес можна без жодних вкладень. Головне — володіти певними психологічними знаннями. Суть проекту проста: ви пропонуєте послуги «вызывателя ревнощів». Тобто до вас звертається клієнт, який відчуває недостатню увагу з боку партнера. Ви приймаєте замовлення, і починаєте шукати всілякі способи, щоб викликати ревнощі і розпалити згаслий інтерес всіма силами. Як тільки об’єкт, до якого необхідно викликати ревні почуття, помітить нічні дзвінки, смс, несподівані подарунки, в ньому прокинеться почуття власництва, і він зрозуміє, що за близьку людину потрібно боротися, інакше заберуть!

Загалом-то все, завдання виконано!

Вартість такої незвичайної послуги може бути різною. Орієнтуйтеся в першу чергу, на спроможність клієнта. В середньому, за одне замовлення можна брати від 800 до 1000 рублів. Коли прийде перша-прибуток, можна подумати про розширення бізнесу і найм нових перспективних співробітників.

Share your thoughts