Бізнес на радіокерованих танках

Дистанційно керована техніка поступово стає невід’ємною частиною нашого життя. Особливо міцно високотехнологічне обладнання закріпилося у розважальній сфері, і на цьому можна побудувати прибуткова справа.

Поговоримо докладніше про популярному сьогодні напрямку: боях з участю радіокерованих танків. Щоб організувати якісний і зручний для клієнтів танкодром, не потрібно великих фінансових вкладень. Головні учасники боїв — іграшкові машини продаються в будь-якому супермаркеті іграшок. Ціновий діапазон варіюється від 3 до 15 000 рублів, залежно від технічних характеристик моделі і можливостей. Почати можна з середніх за вартістю примірників (6-7 тисяч рублів).

Для битв досить облаштувати майданчик розміром 12 кв. метрів. Це простір чудово вмістить 4 одиниці бойової техніки, тобто битися можна буде парами. Подбайте про красивому тематичному декорі. Нехай атрибутика та аксесуари будуть недорогими, але вони обов’язково повинні бути, інакше розвага швидко стане нудним. Можна розставити макети будівель, дерев’яних або пластмасових солдатиків, штучні дерева і кущі, гори і т. д.

Для відкриття слід вибрати відповідне місце. Оптимально — це великий торгово-розважальний центр. Звичайно, оренда площі обійдеться недешево, але при цьому практично відсутні витрати на рекламу, адже цільова аудиторія і так буде відвідувати заклад у величезних масштабах.

Перед запуском бізнесу проаналізуйте конкуренцію. Якщо у вашому місті танкові бої — нове віяння, то ви гарантовано отримаєте популярність і значний потік охочих спробувати щось досі незвідане.

Поділіться своєю думкою