Бізнес на прокаті сігвеях

Катання на сігвеях сьогодні набуває величезну популярність. Цей двоколісний електричний скутер можна зустріти повсюдно в парках розваг. На здачу в оренду цієї техніки можна побудувати прибутковий бізнес.

Цільова аудиторія бізнесмена-початківця дуже обширна. Катання на сігвеях сподобається як маленьким дітям, так і людям пенсійного віку. При цьому навчитися керувати двоколісної платформою можна буквально за півхвилини. Сігвеї дуже зручні і абсолютно безпечні. Ризик травмуватися практично дорівнює нулю.

Молодому підприємцю для початку достатньо придбати пару сігвеях. Якщо покупка нового обладнання поки не по кишені, можна купити скутер з пробігом. Необхідно орендувати відповідне приміщення, в якому буде проводитися підзарядка сігвеях. Це може бути найпростіший гараж.

Далі необхідно взяти в оренду прокатну майданчик, на якому і буде відбуватися катання, і найняти товариського і комунікабельного працівника.

Для забезпечення повної безпеки клієнтів варто купити пару шоломів.

Оформивши бізнес документально, можна починати роботу. Загальні витрати складуть близько 13 000 доларів. При правильній організації бізнесу, окупляться вкладення вже через місяць. Надалі бізнесмен буде отримувати гарний прибуток і зможе швидко розширити прокатний парк.

Поділіться своєю думкою