Бізнес на повітряних кульках

Ви креативні, веселі і бажаєте відкрити власний бізнес? Тоді вам обов’язково варто звернути увагу на бізнес-ідею оформлення свят. Зокрема — прикраса залів і арок повітряними кулями. Основним плюсом такого бізнесу є його малозатратність. Не обов’язково орендувати офіс і наймати штат співробітників. Все, що вам необхідно — це власні творчі ідеї, телефон, пара компресорів і власне кульки — дуже багато кульок.

Чим більше різновидів ви будете мати в своєму асортименті, тим краще.

Також в список витрат необхідно додати гнучкі конструкції, на яких закріплюються кульки. Краще всього вибирати конструкції з металу, т. к. використовувати такі можна практично до безкінечності. Однак може виникнути необхідність і в одноразових конструкціях, виготовлених спеціально для конкретного замовника.

Завершальним етапом у створенні даного бізнесу є розробка, верстка і друк яскравого, барвистого і цікавого каталогу із зразками оформлення. Чим більше варіантів буде присутній у такому каталозі, тим краще. Так що вам доведеться неабияк потрудитися над розробкою нових ідей оформлення.

Реєструвати подібне підприємство найкраще у формі ІП.

Поділіться своєю думкою