Бізнес на попкорні

Статистика показує, що підприємці, які займаються реалізацією попкорну на території Росії, отримують від 400 до 700% прибутку. При цьому стартові вкладення мінімальні і становлять не більше 50 000 рублів. Тому почати свою справу в цій області може практично кожен.

Щоб досягти очікуваних результатів, насамперед слід знайти гарне місце з високою прохідністю. Попкорн дуже вигідно продавати в кінотеатрах, в розважальних центрах, супермаркетах, на дитячих ігрових майданчиках. Влітку цей продукт чудово реалізується і на вулиці — в міських парках, скверах і т. д.

Для приготування попкорну необхідно придбати спеціальну машину. Вартість обладнання залежить від його продуктивності і фірми-виробника. Ціновий діапазон досить широкий: від 400 до 1700 доларів. Найдорожча техніка виробляється в США, але саме вона вважається найнадійнішою. Якщо можливості купити дорогу попкорн-машину немає, цілком можна обійтися бюджетними китайськими або російськими аналогами. Для установки апарату достатньо площі 1×1.5 кв. м. Для вуличної торгівлі буде потрібно ще обзавестися спеціальним візком (ціна від 300 до 1000 доларів).

Сировиною для виготовлення попкорну є кукурудза, але не звичайна, а спеціальна (під назвою «метелик»). Крім кукурудзи, потрібні також смакові добавки (цукор, сіль, карамель, спеції і т. д.) і рослинне масло.

Упаковують попкорн, як правило, прості паперові пакети або картонні стакани різної ємності. Одна середньопродуктивна попкорн-машина здатна приготувати близько 140 порцій.

Попкорн найчастіше купують одночасно з напоями, тому що суха закуска викликає відчуття спраги. Добре, якщо в асортименті вашої торгової точки буде представлено і напої (мінеральна вода, газована вода тощо).

Обслужити агрегат для виготовлення попкорну цілком здатний одна людина. Так що на перших порах можна обійтися без найманих працівників і робити все самостійно. Як вже говорилося, прибуток від продажу попкорна доходить до 700%, тому цілком ймовірно, що незабаром ви зможете відкрити ще кілька торгових точок і найняти працівників.

Поділіться своєю думкою