Бізнес на плетених альтанках

Плетіння з лози знову набирає популярність. Меблі, вази, елементи декору з вербових прутів дуже красиві і функціональні. Але не так давно з’явилася нова тенденція серед власників приватних будинків і котеджів — установка на присадибних ділянках плетених альтанок. Така конструкція характеризується міцністю, легкістю та оригінальним зовнішнім виглядом. При цьому виготовити її не так вже і складно. Зайнявшись виробництвом плетених альтанок, можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

В якості опори для майбутньої споруди доцільно використовувати металеві прути. Щоб альтанка була максимально стійкою, стійки бетонують, а щоб продовжити термін служби основного матеріалу (лози), його ретельно очищають і лакують.

Технологію плетіння альтанок можна вивчити практично досконало, використовуючи спеціалізовану літературу та Інтернет. З вербових прутів можна виготовляти конструкції найрізноманітніших форм і розмірів.

Вартість готового виробу залежить від складності роботи, обсягів витраченого матеріалу і часу. Націнка становить не менше 100%. Вербові альтанки цінуються дуже високо, тому підприємцю можна розраховувати на вагомий прибуток. Головне — грамотний пошук клієнтів. Обов’язково створіть власний сайт у Всесвітній павутині з фотокаталогом моделей, співпрацюйте з місцевими друкованими виданнями відповідної тематики, і все обов’язково вийде!

Share your thoughts