Бізнес на підроблених весільних тортах

Шикарний багатоярусний торт для весільної церемонії коштує досить дорого. Молодята могли б витратити ці кошти з набагато більшою користю. Тому в європейських країнах набирають величезну популярність муляжі весільних тортів. Пропонуючи до продажу подібні муляжі, можна побудувати прибутковий бізнес.

Торт-підробка являє собою чудову красу конструкцію, виконану з різних синтетичних матеріалів і покриту зверху солодким мастичным складом. По суті, муляж є коробкою для цього ласощі, яке виглядає набагато скромніше, але зате його можна з’їсти. Такі незвичайні футляри винайшли підприємливі та економні американці, але ідея виявилася настільки привабливою, що її перейняли у багатьох інших країнах, зокрема у Франції та Японії.

Підроблений весільний торт можна виконати в абсолютно будь-якій стилістиці. Пропонуйте цільової аудиторії як готові варіанти, так і виготовлення за індивідуальними ескізами. Собівартість конструкції буде мінімальною, а продавати її можна, як мінімум, в 2 рази дорожче. Наприклад, в Японії муляжі тортів продають, в перерахунку на російську валюту, не дорожче 3000 рублів. Супервигідно для молодої сім’ї і дуже оригінально!

До речі, готовий багатоярусний футляр можна також здавати в оренду. Цілком реально запросити за послугу 1500 рублів. Всього один клієнт дозволить окупити витрати на виробництво, а потім можна приступати до підрахунку чистого прибутку. Ідея дійсно геніальна і виразно приживеться на території нашої країни. Головне — встигнути обійти конкурентів!

Share your thoughts