Бізнес на пересувних гардеробних

Кожен учасник будь-якого тематичного великомасштабного події, наприклад, виставки або фестивалю, хоч якось гостро відчував проблему зберігання одягу, сумок та іншого багажу. Звичайно, подібні заходи передбачають наявність стандартного гардероба, але на ділі виявляється, що здати в нього речі, а потім швидко отримати їх назад, буває вкрай складно із-за напливу бажаючих. Ось і доводиться найважливішу ручну поклажу скрізь тягати з собою і пильно слідкувати за її цілісністю та збереженням.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Цікаво, що такі проблеми сьогодні є тільки в Росії. Приміром, у США, так і в країнах Європи, багато років вже існують великі компанії, так звані в народі «мобільними гардеробами».

Ці служби пропонує всім бажаючим скористатися їх унікальними роздягальнями на колесах. Під простору гардеробну переобладнуються звичайні фургони. Всередині мікроавтобуса розташовуються системи зберігання речей різного виду і розмірів. Співробітники компанії моніторять всі заходи з великим скупченням людей, оперативно виїжджають на місце їх зібрання і пропонують потенційним клієнтам залишити свої цінності в надійному місці, заплативши від 1 до 2 євро за 1 залишену річ.

Кожному користувачеві мобільного роздягальні видається невеликий браслет, що служить для ідентифікації клієнта та безпроблемного повернення зданих речей власнику.

Цей бізнес існує на території Америки вже більше 10 років. І з кожним роком прибуток його організаторів стає тільки більше.

Цільова аудиторія досить широка: мобільні гардероби користуються величезною популярністю в учасників фестивалів, концертів, спортивних подій, благодійних аукціонів, корпоративів, весіль тощо

На території нашої країни такі служби, без сумніву, будуть затребувані. Тим більше, що переобладнати невеликий мікроавтобус під гардеробну праці не складає.

Share your thoughts