Бізнес на парковці

Багатьом автовласникам знайома така проблема, як організація місця стоянки біля будинку для свого залізного коня. При цьому на будівництво або купівлю капітального гаража кошти є далеко не завжди та не у всіх. Тому як досить перспективної ідеї бізнесу можна розглядати будівництво навісів. Коштують такі споруди набагато дешевше гаражів, а витрати на їхнє виготовлення зазвичай потрібно небагато.

Якщо врахувати те, що розміри різних авто істотно розрізняються, виготовляються такі навіси в індивідуальному порядку — щоб врахувати розмір транспортного засобу конкретної марки.

Висота навісу у більшості випадків становить 2,5 м. Для того, щоб визначити довжину і ширину, необхідно до габаритів машини додати 1-1,5 м. Такий запас відстані дозволить захистити авто від косого дощу. Крім того, важливо враховувати, що габарити навантаженого позашляховика наприклад, істотно відрізняються від стандартних.

Що стосується матеріалу, то для покриття автомобільної майданчики в більшості випадків використовується звичайний гравій. Покриття з бруківки і бетону обійдеться трохи дорожче.

В якості матеріалу для стовпів і даху можна використовувати, як кажуть, нестаріючу класику — метал і шифер.

Поділіться своєю думкою