Бізнес на охорону праці

Атестація робочих місць на відповідність стандартам якості є обов’язковою для більшості великих і дрібних підприємств. Без отримання сертифіката відповідності нормальна робота таких підприємств неможлива. Якщо атестація робочих місць не пройдена вчасно, то власникам компаній загрожують вагомі штрафні санкції. Тому більшість керівників намагається не доводити до цього моменту і містити документацію у порядку, звертаючись, як правило, приватні організації. Пропонуючи послуги атестації з охорони праці, можна побудувати прибутковий бізнес.

Бюрократична складова даного проекту не дуже приємна: на оформлення та отримання дозволу для роботи доведеться зібрати масу різних паперів в компетентних органах, але результат того вартий, так як послуги, пов’язані з охороною праці, дуже затребувані. Ви зможете запропонувати клієнтської аудиторії атестацію робочих місць, розробку інструкцій з охорони праці та проведення інструктажів, сертифікацію, навчання. Звичайно, не обійтися без спеціалізованого обладнання — шумоміри, термогигрометра, люксметри, вимірювача електромагнітного поля і т. д.

Конкуренція серед підприємців, які вирішили зайнятися охороною праці, постійно зростає. Але у бізнесменів-початківців є поки всі шанси на успіх. Виберете вигідне розташування офісу, розробіть грамотну маркетингову стратегію, підберіть кваліфікований персонал, і все обов’язково вийде. Для більш швидкого і потужного ефекту бажано отримати державну ліцензію на надання освітніх послуг, щоб була можливість навчати клієнтів та їх співробітників та видавати офіційну документацію.

Share your thoughts