Бізнес на насадках для кранів: бізнес-ідеї для початківців, мінімальні вкладення

А ви знаєте про те, що вже кілька років тому на ринку з’явилися спеціальні насадки, що дозволяють змінювати колір води? Точніше, дані пристосування забезпечують дуже оригінальне підсвічування води в залежності від температури останньої. Холодна вода підсвічується синім, вода кімнатної температури — зеленим, а гаряча — червоним.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

На установку новинки йде всього кілька хвилин. Також існують спеціальні насадки для душу, міняють колірну гаму аналогічним чином. Крім того, в асортименті представлені насадки, які змінюють колір залежно від послідовності, заздалегідь визначеної користувачем. До речі, кольорів підсвічування у таких насадок набагато більше — від 3 до 5.

Зрозуміло, користі з практичної точки зору такі насадки не приносять. Зате задоволення від використання таких креативних насадок хоч відбавляй.

Зважаючи поки що малою освоєності даного типу продукції, на її продаж можна налагодити невеликий домашній бізнес. Великих вкладень він не потребує, адже продавати насадки можна навіть через соціальні мережі. Великий дохід від таких продажів звичайно, ви навряд чи отримаєте, а от — непоганий додатковий заробіток — цілком забезпечите. Сподобаються такі насадки людям креативним і неординарним.

Share your thoughts