Бізнес на «намальованих» сумках

Останнім часом все частіше можна бачити вітчизняних дівчат і жінок різних вікових груп, що несуть в руках або на плечі незвичайні сумки з якимось креативним дизайном. Одним з найпопулярніших аксесуарів стають сумочки в стилі «jump from paper». На виготовленні та продажу таких стильних і оригінальних атрибутів можна побудувати вигідний бізнес.

Сумочка «jump from paper» (тобто «выпрыгнувшая з паперу») виглядає дуже мило, навіть мультяшно. Саме ефект намальованості викликає інтерес у представниць прекрасної статі і привертає їх увагу.

Сьогодні випускають не тільки «намальовані» сумки, але і аналогічні по дизайну гаманці, рюкзачки, клатчі. Моделей і колірних варіацій безліч. Але в кожному виробі, без винятку, простежується та сама мультяшность, що підкорює серця жінок всього світу.

Подібні сумки нескладно виготовити своїми руками. В Інтернеті можна знайти достатню кількість прикладів. Також сумочки в стилі «jump from paper» успішно виробляються в Китаї, тому, якщо навичками крою та шиття ви не володієте, то можна просто замовляти товар у китайців і перепродавати його в Росії за більш вигідною ціною.

Цільова аудиторія досить широка. Прив’язки до віку мультяшні сумки не мають. Вони відмінно підходять людям, які ведуть активний спосіб життя і віддають перевагу стилю «casual» в одязі. Продавати «jump from paper» найзручніше через Інтернет. Створіть власний інтернет-магазин, групи в соцмережах, використовуйте різні методи реклами, і прибуток не змусить себе чекати!

Поділіться своєю думкою