Бізнес на музичних сендвічах

Сендвічі (або, якщо говорити російською мовою, бутерброди) завжди вважалися самої примітивної у світі їжею, і, здавалося б, нічого вже не зможе відкріпити від них славу банального дешевого фастфуду. Але власники одного з креативних португальських ресторанів зуміли довести зворотне. Сьогодні одним з найпопулярніших страв у їх закладі громадського харчування є саме сендвічі, які навіть доставляють до адресатів в коробках, на зразок піци.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Потрібно зазначити, що ресторан під назвою «1000 Tastes» завжди славився смачними і ароматнейшими бутербродами з овочами і морепродуктами. Але знали про них лише одиниці. І тоді шеф-кухарю ресторану прийшла в голову геніальна думка: він вирішив зробити свої сендвічі музичними. Новий проект отримав назву Soundwich.

Ідея полягала в наступному: всі кухарі громадського харчування в кількості 7 осіб винайшли власний унікальний рецепт сендвіча і вибрали музичну композицію, яка, на їх погляд, відображає суть страви. Потім уривок з пісні записувався на спеціальний пристрій, який прикріплюється до металевій коробочці, що використовується в якості упаковки для бутерброда. Виходить своєрідна музична шкатулка з їжею всередині.

Варто музичний сендвіч разом з упаковкою близько 7,5 євро. Як показала практика, естетів, охочих побалувати себе бутербродом під гарний музичний акомпанемент, серед португальців чимало. Тому бізнес ресторану процвітає і з кожним днем все йде успішніше.

Share your thoughts