Бізнес на морській гальці

Твердження про те, що гроші можуть рости прямо під ногами, зрозуміло далеко не всім. Лише креативні і винахідливі бізнесмени вміють правильно розпорядиться тим, що дала їм природа, і заробити на цьому чималі гроші. Відмінний приклад для наслідування в цьому плані — американець Мет Стілл. Молодий чоловік, прогулюючись по гальковим пляжем, раптом зрозумів, що ходить буквально по монетам. І дуже скоро він це довів!

Мет Стілл — засновник унікального стартапу під назвою «Love Pebble». Суть проекту полягає у створенні іменних персоналізованих подарунків з пляжної гальки. Молодий чоловік збирає відповідні камінчики, відточені до ідеалу морською водою, свердлить в них отвори і закріплює всередині нього металеву пластину. Частина цієї пластини залишається зовні. На ній Мет гравірує різні написи як масово, так і за індивідуальним замовленням.

Ось таким нехитрим чином прості камені перетворюються в твори мистецтва і об’єкт для колекціонування. Галька від містера Стілла може бути різних розмірів: від мініатюрних, придатних для виготовлення брелоків або прикрас, до досить великих.

Стартап активно просувається через краудфандинговую платформу Кікстартера. За допомогою цього ресурсу молодий підприємець приймає замовлення і спілкується з клієнтами, відчуваючи при цьому значну підтримку спонсорів. Потрібно відзначити, що вироби, створені руками американця, дійсно дуже красиві. Не дарма ж багато закордонні модниці замовляють стильні галькові кулони, сережки або цілі намиста!

Share your thoughts