Бізнес на мініатюрних будинках

Кожна людина мріє мати власний будинок. Нехай невеликий, але затишний куточок, в який можна повернутися після важкого робочого дня і відпочити від усіх проблем. На жаль, ціни на нерухомість далеко не завжди дозволяють зробити мрії реальністю. За вирішення цієї проблеми взявся американський дизайнер-архітектор Дерек Дидрексен. Заповзятливому молодій людині вдалося спроектувати мініатюрні будинки, собівартість яких не перевищує 200 доларів!

Звичайно, у це важко повірити, але факт залишається фактом. Міні-будиночки — це не намети зі спальними мішками, а нині житло: тепле, затишне, добре освітлене і досить комфортабельне. Щоб втілити задум, дизайнер перебрав безліч варіантів матеріалів і зупинився на дерев’яних піддонах! Суми в 200 доларів достатньо, щоб звести будиночок. Для утримання тепла, стіни і підлога житла були утеплені деталями від старих дерев’яних шаф та інших відслужили свій вік, непотрібних речей. Покрівля виконана з гофрованого пластику, який також грає роль стелі. Простору будиночка вистачає для розміщення ліжка середніх розмірів, обіднього столу, пари стільців і декількох навісних полиць, в яких можна зберігати посуд, книги, одяг та інші необхідні речі.

За словами архітектора, проект швидкомонтованих і дешевого житла був розрахований на людей, постраждалих від природних лих, а також на бездомних. Але їм зацікавилися і звичайні люди, які в силу тих чи інших обставин позбавлені можливості придбати простору квартиру або будинок. Також житло їх піддонів — ідеальний варіант для розміщення бюджетних туристів у періоди різноманітних фестивалів, тривалих свят і карнавалів.

Через деякий час можна сміливо стверджувати, що подібні проекти мають право на існування. Вони могли б легко замінити, наприклад, міні-готелі на морському узбережжі, яких у нашій країні досить багато. Можна не сумніватися, що в Росії таке максимально дешеве житло буде користуватися високим попитом!

Поділіться своєю думкою