Бізнес на мініатюрній підводному човні

Стати підводними мандрівниками мріють дуже багато. Ще не так давно подібні запливи вважалися чимось фантастичним, але сьогодні вони доступні практично кожному. Досить придбати підводний минилодку і вперед, до виконання мрії! Крім задоволення заповітного бажання власника, такий агрегат здатний принести істотний дохід.

Мініатюрний підводний човен важить близько 350 кг і здатна вміщати одночасно від 2 до 4 пасажирів. Такий проект ідеальний для тих, хто проживає неподалік від морського узбережжя, але і занурення в річку або озеро може виявитися не менш захоплюючим. Бажаючих точно буде дуже багато!

Максимальна глибина занурення стандартної минилодки — 40 метрів. Ціновий діапазон досить широкий: від 400 тисяч рублів до 1 мільйона. Вартість залежить від технічних характеристик моделі, а також від бренду виробника і дальності доставки до покупця. Запатентований мініатюрний апарат для підводного плавання вперше був Державним Технічним Університетом МАІ, тому в першу чергу слід звернутися за придбанням у цю організацію. Хоча цілком можна пошукати постачальників і серед інших виробників як в Росії, так і за кордоном.

Розвага, звичайно, не з дешевих. Ваша цільова аудиторія — це люди з достатком вище середнього, адже одна поїздка (десятихвилинний заплив) буде коштувати не менше 2000 рублів з людини. Тобто при повній завантаженості човни всього за 10 хвилин можна буде заробити 8000 рублів.

Конкуренція в цій сфері поки мінімальна, тому для підприємців-початківців відкриті всі шляхи. Так що дерзайте!

Поділіться своєю думкою