Бізнес на матрьошках

Традиційні російські ляльки з дерева, вкриті яскравим розписом, на піку популярності. Матрьошок купують як сувеніри не тільки туристи, а й самі росіяни. На такій любові до російської культури можна непогано заробити, запропонувавши цільової аудиторії матрьошки ручної роботи.

Як відомо, основна особливість матрьошки полягає в тому, що всередині кожної ляльки знаходяться аналогічні, але тільки меншого розміру. Вартість виробу залежить від кількості «вкладень». Тобто, чим більше матрьошка, тим вище число лялечок, які можуть в ній поміститися, і тим дорожче вона коштує.

Звичайно, для виготовлення матрьошок необхідно володіти кількома талантами: деревообробним і художнім. Якщо в наявності є лише один з них, то можна налагодити співпрацю з тим, у кого є другий. Відомі випадки, коли виробництво матрьошок ставало сімейним бізнесом і годувало у підсумку всю сім’ю. Ідеальний варіант: чоловік робить заготовки, а дружина їх «одягає» (тобто розписує).

Потрібно відзначити, що матрьошки знаходять сьогодні нетрадиційні форми. Особливою популярністю користуються портретні ляльки, що зображують кожного члена сім’ї. Такі матрьошки иерархичны. Тобто найбільша з них зображує тата, всередині нього — мама, потім діти і т. д. Варіантів може бути дуже багато. Також з’явилася тенденція замовляти багатомісні іменні матрьошки в подарунок керівнику та працівникам на корпоратив, школярам на випускний та інше.

Сьогодні також затребувані прості матрьошкові болванки, тобто заготовки під розпис. Якщо є фінансова можливість, можна налагодити масове виробництво таких болванок і продавати їх оптом майстрам і, взагалі, всім бажаючим. Як бачите, варіацій побудови бізнесу на матрьошках дуже багато. Підбирайте підходящий для себе і починайте заробляти!

Поділіться своєю думкою