Бізнес на масажних кріслах

Вендингові крісла для масажу набирають популярність у користувачів щодня. Відкрити власне підприємство і отримувати від нього стабільний дохід можна, купивши всього 5 моделей масажного обладнання і витративши на це близько 300 000 рублів.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Плюсів у такого бізнесу величезна кількість. Один з них — мобільність. Якщо крісло встановлено невдало і не приносить достатнього доходу, його можна оперативно перемістити в іншу точку.

Для успішного старту слід уважно поставитися до постачальників апаратів для масажу. Важливо знайти оптимальне поєднання якості і ціни, так як дороге крісло від відомих брендів не завжди здатне окупити себе до першого виходу з ладу.

Кращим місцем для встановлення крісла стане торгово-розважальний комплекс з великою прохідністю людей різних віків. Але треба бути готовим, що орендна плата подібних площ досить велика. Крім торгових центрів, вендингові масажні установки користуються популярністю у фітнес-залах, пансіонатах, готелях, салонах краси. Клієнтської аудиторії тут не менше, а вартість оренди на порядок нижче.

При правильній організації всі вкладення, загальна сума яких складе близько 400 000 рублів, окупляться вже протягом 10 місяців.

Share your thoughts