Бізнес на лишайникові

Мох-сфагнум — широко поширене в нашій країні рослина, яка володіє приголомшливими лікувальними властивостями. На корисності цього представника флори є хороша можливість заробити навіть у підприємців-початківців.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Сфера застосування моху-сфагнуму досить широка. Його застосовують в якості антисептика в гігієнічних пов’язках. Мох гіпоалергенний, екологічно чистий, прекрасно вбирає вологу і знезаражує, тому її без побоювання можна використовувати в ролі перев’язувального матеріалу.

Всмоктуюча здатність сфагнуму робить його відмінним наповнювачем для дитячих підгузників. Такі засоби гігієни будуть в рази комфортніше і безпечніше для малюка, ніж класичні і звичні всім «памперси». Мох-сфагнум також можна застосовувати для наповнення дитячих матраців і подушок — такі постільні речі будуть дуже м’якими і теплими. Хороший сфагнум буде і для виготовлення одноразових пелюшок і гігієнічних прокладок. Загалом, підприємцю є, з чого вибрати!

Основний матеріал для виробництва, тобто мох, добути в Росії нескладно — сфагнуму дуже багато не тільки в тундрі. Він зростає у вологій лісовій місцевості, часто в районі торфовищ. Збирати сировину можна весь весняно-літній період. Після складання мох ретельно віджимається і добре просушується на сонці або в печі при температурі 45-50 градусів. Головне — не пересушити рослина, інакше воно втратить більшу частину всмоктуючих властивостей. Щоб матеріал став стерильним, його активно пропарюють.

Розмір вкладень в такого роду бізнес напряму залежить від обраного підприємцем напрямку. Визначтеся, що ви хочете робити — пелюшки, підгузники, пов’язки, матраци або щось ще, а потім приступайте до написання бізнес-плану і підрахунками.

Екологічно чисті продукти гігієни з задоволенням купують різні еко-магазини, кількість яких у нашій країні росте дуже швидко. Також пропонуйте свою продукцію торговим точкам з дитячими товарами і аптекам. Непоганим рішенням буде відкриття власного інтернет-магазину. Для залучення клієнтів потрібна грамотна рекламна кампанія. Зверніться за допомогою до професійних маркетологам — всі витрати на їх послуги обов’язково окупляться.

Share your thoughts