Бізнес на квашеній капусті

Багато хто, напевно, бачили на місцевих ринках бабусь, які продають домашню квашену капусту. А чи знаєте ви, що цих бабусь можна назвати справжніми бізнесменами? Їх дохід від продажів, найчастіше, в рази перевищує державні пенсійні виплати. Тобто особистий бюджет поповнюється дуже вагомо.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Створити такий бізнес без істотних вкладень може абсолютно кожен. Бажано запропонувати клієнтам максимально широкий асортимент продукції. Квасити капусту можна не тільки за традиційною рецептурою, але і по всіляких оригінальними рецептами, наприклад, з яблуками, журавлиною, прянощами і т. д.

Продавати капусту можна не тільки на ринковій точці. Таку продукцію відмінно купують заклади громадського харчування. Цілком реально налагодити співпрацю з кафе і ресторанами.

Собівартість 1 кг квашеної капусти в сезон не перевищує 10 рублів. Продається продукт, як мінімум, в 2 рази дорожче. Вигода очевидна! Що стосується основної сировини, то овоч можна вирощувати на власних грядках, а якщо вирощених обсягів недостатньо, то нескладно знайти оптового постачальника і купувати капусту у нього за мінімальною ціною.

Share your thoughts