Бізнес на кладоискательстве

Одним з найромантичніших видів діяльності можна назвати кладоискательство. Але пошук скарбів — це ще і вигідний бізнес, здатний приносити стабільно високий дохід. Тільки цей дохід можуть отримати зовсім не ті, хто шукає дорогоцінні покладу в надрах землі, а ті, хто організовує детальні пошукові заходи.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Дивно, але середовище «мисливців за скарбами» досить насичена і багатолюдна. Кладоискательство вибирають, швидше, в якості хобі, ніж в якості професії. Але захоплення це досить дороге, яке вимагає наявності спеціалізованого обладнання та оснащення. І ось це якраз можуть запропонувати підприємці, які відкрили власну фірму з прокату кладоискательского інвентарю.

Хороша компанія може також надавати послуги досвідченого інструктора, який за певну плату готовий навчити початківців пошукачів всім тонкощам цієї справи або ж при необхідності стати провідником, зібравши групу і придумавши цікаві маршрути. При наявності такого співробітника доходи компанії зростуть у кілька разів.

Агентство з прокату пошукового інвентарю має пропонувати металодетектори, рюкзаки, намети, спеціалізовану одяг та іншу туристичну екіпіровку.

Загальні витрати на реєстрацію ІП та оформлення всіх юридичних тонкощів складуть близько 60 000 рублів. Один комплект хорошого професійного спорядження коштує не менше 30-35 000 рублів. Здавати в прокат його можна за 2-2,5 тис. рублів у годину. Навчання коштує ще дорожче.

Кладоискательство — справа цікава, але на території нашої країни в зимовий період займатися цим складно. Тому «найгарячіша» пора у прокатного сервісу — з березня по листопад.

Share your thoughts