Бізнес на гарячій воді

Відключення гарячої води в літній сезон давно стало нормою для російських міст. А ті щасливці, у яких цю воду не відключають, примудряються заробити на незручності інших. Ця бізнес-ідея належить пенсіонерці з міста Ульяновська. Підприємлива бабуся в сезон збільшує свої скромні доходи в кілька разів тим, що здає в оренду ванну кімнату з гарячою водою для проведення лазневих процедур!

Проект під силу реалізувати кожному, у кого з кранів цілий рік тече гаряча вода. Ульяновська пенсіонерка вже примудрилася зібрати базу з постійних клієнтів. Тобто, як тільки в квартирах відключають воду, люди відразу ж вистоюється в чергу у ванну кімнату бабусі! Тарифи старенької більш ніж демократичні через помивку вона бере 50 рублів. Немиті ульянівці готові викласти набагато більше за можливість відчути себе чистими і доглянутими. Новоспечена «лазниця» планує вже розширювати спектр послуг, пропонуючи клієнтам на вибір шампуні, мило, мочалки і інші приналежності. Поки ж всі приходять зі своїм добром.

Звичайно, рекламна кампанія у бабусі була мінімальною. В основному, працювало «сарафанне радіо». Але навіть при нульовому маркетингу квартиру з гарячою водою відвідує, як мінімум, 10 чоловік в день! Прибуток підрахувати нескладно!

Share your thoughts