Бізнес на дитячої вокальної студії

Дуже цікавою і нескладної бізнес-ідеєю для педагогів і музикантів може бути відкриття дитячої вокальної студії. Актуальність такого проекту безсумнівна. Батьки ще зовсім маленьких діток все частіше намагаються в більш ранньому віці почати естетичне виховання своєї дитини.

Вокальна студія як не можна краще підходить для всебічного гармонійного розвитку дітей, адже в ній дитини будуть не тільки навчати вокалу, але й долучати до мистецтва, розвиваючи музичні дані, навчаючи ритміці, руху, танцю, прищеплюючи вміння триматися на сцені. А значить, дитина буде вміти подати себе в суспільстві. Така задача, що стоїть перед керівником дитячої вокальної студії, вельми благородна і вдячна.

Згуртувавши навколо себе невеликий колектив професіоналів — педагога-музиканта, балетмейстера і звукорежисера, можна за порівняно невеликий проміжок часу добитися відчутних результатів.

Добре зроблені концертні номери дітей можна буде включати в концертні програми та святкові заходи, а з часом створювати власні шоу-програми та проводити конкурси естрадної пісні.

Така діяльність буде найкращою рекламою для вашої дитячої вокальної студії.

Для старту проекту необхідно від 400 до 500 тис. руб. На них необхідно буде зняти в оренду приміщення площею не менше 50 квадратних метрів. Орендувати найкраще в навчальному або в культурному закладі. При цьому в обов’язковому порядку потрібно буде подбати про максимальної звукоізоляції. Крім приміщення, де буде здійснюватися звукозапис, слід обладнати навчально-репетиційну кімнату і вестибюль, де зможуть відпочити батьки, які приведуть своїх дітей на заняття. Для оснащення кімнати звукозапису потрібно придбати комп’ютер зі спеціальними професійними програмами, хороші мікрофони з навушниками і якісні колонки. Для обладнання навчальної кімнати треба купити столи, стільці, шкільну дошку. Зону відпочинку для батьків слід укомплектувати м’якими меблями.

Для організації реклами вокальної студії найкраще задіяти інтернет і друковані ЗМІ.

Поділіться своєю думкою