Бізнес на доставці автозапчастин

Щоб напевно стати успішним бізнесменом, необхідно ретельно аналізувати ринок конкурентів у своєму населеному пункті. Ідеальним варіантом буде пошук незайнятої ніші, що, власне, і зробив підприємець в одному з міст-мільйонників нашої неосяжної батьківщини. Заповзятливий молодий чоловік відкрив власний автомагазин «на колесах», і його проект вже приніс йому чималий дохід.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Парадоксально, але навіть величезна кількість магазинів запчастин в містах не покриває всієї споживчої ніші — власникам машин деталі та витратні матеріали потрібні постійно, але асортимент їх у стаціонарних торгових точках, як правило, стандартний, і знайти потрібний розхідник «тут і зараз» буває дуже складно — часто доводиться чекати свого замовлення за два тижні. А що робити тим, у кого «залізний кінь» зламався в дорозі? Не кидати ж машину на дорозі в очікуванні потрібної запчастини! А виклик евакуатора завдасть істотного удару по бюджету. Вирішити проблему допомагає мобільний автомагазин!

Але нещасні автолюбителі — не єдина цільова аудиторія бізнесмена. Потреба в запчастинах постійно існує в автосервісах, у яких не завжди є в наявності деталей для ремонту машин клієнтів. Тому автосервіси також можна сміливо записувати в число своїх замовників.

Щоб розпочати власну справу, необхідно зареєструвати ІП і знайти дилерів автозапчастин. До закупівельної вартості матеріалів робимо націнку 15-20% і стільки ж «накручуємо» за доставку продукції до місця призначення. У підсумку отримуємо досить привабливі суми!

Знайти клієнтів допоможе якісна реклама. Практика показала, що багато людей готові трохи переплатити, щоб заощадити час на походи по магазинах і пошуки, тому бізнес на доставці автозапчастин можна сміливо вважати вкрай перспективним.

Share your thoughts