Бізнес на аквагриме

Сьогодні так званий фейс-арт користується величезним попитом. На різних заходах, ярмарках, в парках культури, у торгових центрах можна нерідко побачити початківців бізнес-художників, які пропонують за помірну плату нанесення аквагриму як дітям, так і дорослим. Плата, звичайно, помірна, але, як кажуть, курочка по зернятку клює». У підсумку, практика показує, що талановиті і креативні аквагримеры мають стабільно високий заробіток.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Щоб реалізувати цей проект, необхідно мати задатки художника і мати дизайнерський смак. Крім цих природних якостей, за які платити не потрібно, потрібно буде придбати на невеликий стартовий капітал стандартний набір інструментів і матеріалів: пензлики, професійні фарби, спонжи, трафарети, глітер і т. д. Вартість мінімального комплекту починається від 10 000 рублів. Коли бізнес піде в гору, набір потрібно буде поповнювати, розширюючи тим самим свої художні можливості.

Якщо раніше з розписом на обличчі ви ніколи не стикалися, варто подумати про проходження спеціальних навчальних курсів. Щоб стати кращим, потрібно вчитися в кращих. Тому не варто економити на професійному вдосконаленні — всі вкладення обов’язково повернуться в багаторазовому розмірі.

Вартість послуг варіюється від регіону до регіону і багато в чому залежить від рівня майстерності аквагримера. Одна з основних переваг цього бізнесу полягає в його мобільності: ви завжди можете зібрати невелику валізку з усім необхідним і переїжджати з одного місця скупчення цільової аудиторії в іншу. Щоб отримувати індивідуальні замовлення, не обійтися без реклами. Створіть власний сайт в інтернеті, групи в соцмережах, організуйте роздачу візитних карток та флаєрів. Талановиті фахівці з фейс-арту ніколи не залишаються без роботи. Так що дійте!

Share your thoughts