Бізнес микростокера

Захоплюєтеся фотографією і знімаєте на фотокамеру все і завжди? Тоді бізнес на микростоках (продаж фото через Інтернет) ваш варіант.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Сума стартових вкладень у цей проект залежить від моделі фотоапарата, який ви вирішите придбати. Крім камери знадобиться вміння працювати в фотошопі і інших аналогічних редакторах. Суть проекту проста: фотографувати і викладати свої роботи у своєрідні банки фотографій (мікростоки), отримуючи від їх продажу певний відсоток. Цікаво, що один і той же знімок може продаватись кілька разів. Співпрацювати можна одночасно з великим числом мікростоков, що теж дуже вигідно.

Ціна знімків варіюється в широкому діапазоні від 1 до 10 доларів. Вартість залежить від якості і розміру фото. Відсоток, який отримує автор фотографії, скрізь різний — фотобанк сам встановлює умови.

Щоб отримувати гідний заробіток, необхідно володіти талантом фотографа і креативним мисленням. Чим цікавіше і незвичніше будуть речі, які опинилися у вашому кадрі, тим краще буде продаватися товар. Вміння «підправити» фото ще більше збільшує шанси на успіх.

Практика показала, що заробіток микростокеров нічим не обмежений — щомісячний дохід може доходити до 1000 доларів, а то й більше. Так що дерзайте — фотографуйте, штурмуйте фотобанки, і все вийде!

Share your thoughts