Бізнес крутиться на турніку

Бізнес на атракціонах є одним з найбільш вигідних. Варто лише запропонувати цільової аудиторії щось нове, і успіх забезпечений. Так, відмінний дохід можна отримати від атракціону під назвою «крутиться турнік».

Читайте также: Новости России Украины и мира.

По суті, це навіть не атракціон, а змагальний снаряд. Завдання вашого клієнта провисіти на турніку протягом 2-х хвилин і отримати за це, приміром, 2000 рублів. За кожну спробу змагається платити певний внесок, як правило, не більш 100 рублів. Заковика полягає в тому, що поперечина турніка обертається. Під вагою користувача вона прокручується і робить практично неможливим виконання завдання. Провисіти на такому турніку можна максимум хвилину, а середнє значення не перевищує 15-20 секунд.

Статистика показує, що отримати бажаний суперприз здатний тільки 1 людина з 300.

Найважливіше для бізнесмена — початківця- це мінімальні розміри стартового капіталу. Спорудити такий турнік можна своїми силами, так і при купівлі у произвоителя він буде коштувати недорого. Уявіть, що буквально за півхвилини можна заробляти 100 рублів! Тобто при великому скупченні народу, наприклад, на святах або ярмарках, всього за день є можливість отримати до 30 000 рублів прибутку! Звичайно, такі дні будуть не завжди. Але, в будь-якому випадку, крутиться турнік здатний допомогти своєму власникові зібрати вагому суму для відкриття якого-небудь більш серйозної справи.

Share your thoughts