Бізнес-ідея вирощування коропа

Величезний плюс даного бізнес-проекту — це можливість займатися розведенням риби в будь-який час року. Якщо спорудити просторий басейн закритого типу і створити в приміщенні гідні кліматичні умови, короп буде цілий рік зростати і приносити дохід.

Звичайно, для початку буде потрібно значний капітал, так як обладнання для облаштування відповідного штучного міні-водойми коштує досить дорого. Спочатку необхідно знайти відповідне приміщення. Площа його безпосередньо залежить від того, в яких обсягах планується вирощувати рибу.

При чому для цих цілей можна спокійно використовувати теплий підвал. Головне, щоб він добре вентилировался, висвітлювався і опалювався. Сам басейн необхідно буде фільтрувати і стерилізувати, воду насичувати киснем.

У загальній складності на закупівлю всієї атрибутики знадобиться близько 700 000 рублів.

На будівництво добротного резервуара при цьому грошей потрібно небагато: його можна спорудити з найбільш доступних матеріалів, таких як бетон, дерево або навіть пластмаса.

Карпу необхідно збалансоване харчування. Якщо риб’ячий комбікорм хорошої якості, то з крихітної ікринки через 8-9 місяців виросте досить пристойний короп вагою в 0,5 кг.

Придатною до реалізації риба стає, коли досягає ваги 1 кг. Продавати коропа можна живим (90-100 руб./кг) і охолодженим (150-160 руб./кг). Клієнтами початківця бізнесмена можуть стати продовольчі магазини і рибні ринки.

У середньому, понесені витрати окупаються за 8-9 місяців, а рибний бізнес приносить близько 80 000 рублів чистого прибутку на місяць.

Корисні посилання

Бізнес-план рибницького господарства

Поділіться своєю думкою