Бізнес-ідея: виготовлення та продаж цвяхів

Звичайно, жодне будівництво не обходиться без застосування універсальних кріпильних виробів — цвяхів. І заснувати бізнес з їх виробництва досить просто, а прибуток від такого підприємства, без сумніву, буде дуже значною.

Щоб розпочати бізнес, необхідно знайти відповідне приміщення. На першому етапі це може бути звичайний гараж, в якому можна розмістити обладнання. Верстатів потрібне підключення до електромережі 380 Ст. Установки сьогодні максимально автоматизовані, тому обслуговувати їх легко. Достатньо найняти пару помічників. Одна людина зможе плідно працювати відразу з трьома, а то і з чотирма верстатами.

Далі слід визначитися з сировиною: вибраний матеріал безпосередньо визначає вартість готових виробів. Не варто відразу закуповуватися дорогим металом, адже чим нижче собівартість, тим вищою буде чистий прибуток.

Звичайно, цвяхи — продукт для оптової реалізації, тому слід ретельно підготувати канали збуту.

Можна домовитися про постачання з великими торговими точками будівельних матеріалів або оптовими базами. Конкурентів у цій справі у молодих підприємців чимало, тому потрібно постаратися надати максимальну якість продукції і мінімально можливі ціни на неї. Чим більше обсяги виробництва, тим швидше ви зможете вийти на стабільний прибуток.

Поділіться своєю думкою