Бізнес-ідея: м’яке морозиво

Морозиво — улюблене всіма ласощі. За статистикою, на душу кожного жителя нашої країни припадає до 10 кг морозива. Тому зрозуміло, наскільки вигідний цей бізнес. Особливою популярністю останнім часом користується ніжне м’яке морозиво.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Зверніть увагу: існує два види бізнесу з м’яким морозивом. Можна займатися реалізацією готового продукту, а можна придбати обладнання та виготовляти самостійно м’яке морозиво з готових сумішей. У другому випадку, безумовно, будуть потрібні набагато більш солідні інвестиції.

На що доведеться витратити капіталовкладення? Готові фризери FOODLINE (китайського виробництва) SaniServ (виробництва США) коштують від 90 тис. руб до 350 тис. руб. З обладнання обов’язково повинен бути холодильник для зберігання морозива вафельних стаканчиків.

Для виробництва ласощів необхідно постійно закуповувати спеціальні суміші, які вам доведеться розбавляти звичайною питною водою. Найбільш затребуваними є вироблені в Італії суміші BellaItalia з різними смаками: шоколадним, банановим, полуничним, ванільним, вишневим і т. п.

Для збільшення обсягу виручки можна одночасно зайнятися продажем заморожених молочних коктейлів Sky dream.

При успішній роботі в літній період вже за перший місяць можна окупити вартість фризера. У спекотні літні дні можна продавати до 400 порцій морозива, заробляючи до 20 тис. руб щодня.

Share your thoughts