Бізнес-ідея: будівництво ресторанів і готелів на воді

Мобільні плавучі готелі і ресторани — сучасний тренд, на якому можна побудувати прибутковий і швидко окупається бізнес.

Ідея проста до неподобства: необхідно придбати відповідне плавзасіб (баржу або суховантаж), зробити якісний ремонт і переобладнати його в готель або елітний заклад громадського харчування.

А при відповідних розмірних параметрах приміщень можна поєднати і те, і інше.

Сьогодні така бізнес-ідея досить швидко модернізувалася. З’являються компанії, які виробляють плавучі готелі з нуля, тобто не переобладнують старі баржі, а просто зводять будівлю на міцній основі, здатному міцно утримуватися на воді. Транспортувати подібні об’єкти можна за допомогою найманого буксира. Таким чином, не потрібно витрачатися на утримання цілої команди професіоналів, здатних обслуговувати міні-корабель.

Почати виробництво плавучих готельних модулів непросто. Початковий капітал обчислюється в мільйонах. По суті, підприємцю необхідно відкрити невеликий завод з кількістю робітників не менше 200. Але варто відзначити, що готовий модуль на воді стандартних розмірних параметрів (на 10 номерів) коштує близько 56 мільйонів рублів, при цьому собівартість його — близько 43 мільйонів.

Таким чином, можна розраховувати на досить високий рівень доходу, але і початкові фінанси також повинні бути дуже значними.

Поділіться своєю думкою