Бізнес Днями народження

Заробити сьогодні, здається, можна буквально на всьому. Головне — знайти власну низкоконкурентную нішу і підійти до реалізації задуманого з певною часткою креативу. Американка Джулія Нортроп зуміла отримати значний прибуток, не виходячи за межі власного будинку. Вона створила унікальний у своєму роді і дуже корисний Інтернет-ресурс, на якому викладала актуальні бонуси, пропоновані різними фірмами і компаніями до Дня народження клієнта.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Сьогодні на сайті під назвою Free Birthday Treats можна знайти понад 2000 бонусів та акцій. Серед них, наприклад, безкоштовне відвідування солярію в День народження, безкоштовні обіди, манікюр, зачіска, гра в гольф, катання на ковзанах і т. д. Проект виявився настільки простим і одночасно геніальним, що місячна кількість унікальних відвідувачів вже перевищила 4000 чоловік.

Реєструватися на сайті користувачеві не потрібно: достатньо вибрати свої параметри з наданих фільтрів. Наприклад, «дитина», «чоловік», «жінка», «тварина» і т. д. Також слід вказати місце і адресу проживання. Підписавшись на розсилку вподобаних компаній з бази сайту, клієнти Free Birthday Treats за 2 тижні до Дня народження починають отримувати від них бонуси.

Власниця ресурсу заробляє, звичайно ж, на рекламі. Компаній, охочих опинитися в базі майданчики, більше з кожним днем. У найближчі півроку Джулія планує збільшення числа бонусів до 5000 штук.

Share your thoughts