Біжутерія з смогу: Інноваційні бізнес-ідеї

Промислові еко-дизайнери підкорили світову громадськість своєї нової бізнес-ідеєю. Вони спроектували і побудували вежу, здатну самостійно в цілодобовому режимі виготовляти прикраси. Споруда під назвою Smog Free Tower знаходиться у голландському Роттердамі. Фінанси, на втілення ідеї дизайнера Daan Roosegaardge, збирали з ентузіастів на благодійному ресурсі Кікстартера. За задумом автора, подібні вежі повинні незабаром з’явитися в багатьох великих містах по всій земній кулі.

Функціонує міні-завод з виробництва біжутерії з забрудненого повітря на енергії вітру — тобто він абсолютно екологічний. Всередині конструкції відбувається вироблення іонів, здатних приваблювати до себе частинки пилу і зміг. Коли безкоштовною «бруду» збирається достатня кількість, вежа починає переробляти накопичене і виготовляти з нього різні симпатичні дрібнички — прикраси.

Також сам творець вежі синтезує зі сміття, зібраного його дітищем — алмази, які незабаром планує реалізовувати через інтернет великим ювелірним мереж, а отримані кошти направити на розвиток своєї задумки.

Для бажаючих побачити подібне будівлю у своєму населеної пункті рекомендується підключитися до еко-проекту Smog Free Project.

Одна вежа в змозі переробити 30 000 кубічних метрів повітря в годину. Це відмінне підмога міським зеленим насадженням, які не справляються з атмосферними забрудненнями в повному обсязі.

Поділіться своєю думкою