Біотуалети: бізнес-ідеї у сфері сервісу, мінімальні влоежния, для початківців

Хочете відкрити бізнес з невеликим капіталом і хорошою рентабельністю? Тоді задумайтеся про бізнес на біотуалетах. Для старту потрібно 3000$. У більшості випадків такий проект окупається за 4 місяці.

Биокабинка б/у обійдеться вам в 300$. А ось нова буде коштувати вдвічі дорожче. На перших порах вам досить буде купити 3 кабінки.

При виборі та купівлі такого обладнання варто приділити увагу міцності самих кабінок і запорів на них, а також наявності антивандальної захисту і іншим технічним характеристикам.

У список витрат також необхідно додати зарплату касира. Чистка баків вам обійдеться в 200$ на 1 кабінку в місяць. Прочищення проводиться 10 разів за вказаний період.

Що стосується реєстрації, то підприємство такого типу повинно мати форму ІП. При оформленні документації варто заздалегідь подбати про отримання ліцензії на утилізацію та переробку відходів, а також дозволів від різних інстанцій Водоканалу, санітарних служб і т. д.

При відкритті даного бізнесу необхідно враховувати, що кабінки часто стають об’єктами вандалізму. Повністю застрахуватися від такого явища, звичайно ж, не вийде. Але подбати про наявність захисту все-таки варто.

Поділіться своєю думкою