Біорозкладані лотки для кішок

Світовий екологічний «бум» стрімко набирає обертів. Сьогодні борються за екологію у всіх державах, і деякі заповзятливі бізнесмени примудряються на цьому добре заробити.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Нещодавно світової громадськості був представлений унікальний котячий туалет під назвою Poopy Cat. Щоб отримати цей эколоток, достатньо оформити підписку на його щомісячну доставку.

Компанія-виробник один раз в місяць відправляє своїм клієнтам цілих чотири примірники біотуалету для пухнастих домашніх улюбленців. Одне виріб з готовим наповнювачем служить вірою і правдою рівно 7 днів. Потім воно викидається, а на заміну приходить інше.

Особливість цих лотків в тому, що вони зроблені з переробленого картону. Тобто розкладається цей матеріал дуже швидко, тому він абсолютно нешкідливий для навколишнього середовища.

Эколотки випускаються в різноманітному дизайні і виглядають дуже цікаво. У фантазії виробникам не відмовиш! Щоб придбати комплект один раз, потрібно заплатити 25 євро. Підписка на щомісячну доставку обходиться дешевше на 5 євро.

Єдине поки неясно: чи захоче вихованець щотижня міняти свій туалет? І як бути, якщо в будинку 2 і більше кішки? Адже комплект з 4-х біотуалетів ідеально підходить тільки для власників однієї тварини.

Share your thoughts