Біорозкладані лотки для кішок

Світовий екологічний «бум» стрімко набирає обертів. Сьогодні борються за екологію у всіх державах, і деякі заповзятливі бізнесмени примудряються на цьому добре заробити.

Нещодавно світової громадськості був представлений унікальний котячий туалет під назвою Poopy Cat. Щоб отримати цей эколоток, достатньо оформити підписку на його щомісячну доставку.

Компанія-виробник один раз в місяць відправляє своїм клієнтам цілих чотири примірники біотуалету для пухнастих домашніх улюбленців. Одне виріб з готовим наповнювачем служить вірою і правдою рівно 7 днів. Потім воно викидається, а на заміну приходить інше.

Особливість цих лотків в тому, що вони зроблені з переробленого картону. Тобто розкладається цей матеріал дуже швидко, тому він абсолютно нешкідливий для навколишнього середовища.

Эколотки випускаються в різноманітному дизайні і виглядають дуже цікаво. У фантазії виробникам не відмовиш! Щоб придбати комплект один раз, потрібно заплатити 25 євро. Підписка на щомісячну доставку обходиться дешевше на 5 євро.

Єдине поки неясно: чи захоче вихованець щотижня міняти свій туалет? І як бути, якщо в будинку 2 і більше кішки? Адже комплект з 4-х біотуалетів ідеально підходить тільки для власників однієї тварини.

Поділіться своєю думкою