Більярдний клуб

Більярд — популярний у нашій країні захоплення. «Побити» києм по кулях у нас люблять не тільки чоловіки, але і жінки, підлітки, діти. Відкриття власного більярдного клубу є дуже прибутковою ідеєю для бізнесу при правильному підході до її реалізації.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для початку визначтеся з типом більярдного клубу. Тут багато залежить від стартового капіталу. Якщо кошти сильно обмежені, можна вибрати варіант закладу, аналогічний тим, які існують в пансіонатах, санаторіях, будинках відпочинку. Тут буде достатньо 5 ігрових столів. Якщо ви плануєте відкривати більярдну у великому торгово-розважальному центрі, потрібно закупити не менше 15 столів. І, нарешті, для повноцінного спортклубу в окремому приміщенні буде потрібно близько 20-25 столів. Такий більярдний клуб вже відноситься до розряду люксових, але і прибутку він принесе значно більше.

Підтип клубу безпосередньо залежить від цільової аудиторії, на яку орієнтується бізнесмен. Такі заклади можуть бути розважальними, елітними і спортивними. Якщо є можливість, намагайтеся охопити всі групи клієнтів, але і не забувайте про аналітиці — враховуйте розташування і розміри вашого населеного пункту, а також потреби населення.

Якщо ви націлені, в основному, на молодь, то потрібно купити велику кількість столів для «американки», так як до класичного більярду сьогодні тяжіє, по більшій частині, доросле населення. Загалом, враховуйте всі дрібниці!

Не потрібно думати, що для відкриття більярдного клубу економ-класу буде потрібно невеликий капітал. В такому закладі, крім столів, треба упорядкувати бар, кухонну зону, а також встановити кілька ігрових автоматів. Приміщення повинно бути просторим (від 400 кв. м) і затишним. З обладнання потрібні різноманітні аксесуари — киї, кулі, києвниці, рукавички, таймери і т. д.

Мінімальна сума стартового капіталу — 1200 000 рублів. За статистикою, всі вкладення в більярдні клуби невеликих масштабів окупаються вже через півроку, а то й раніше.

Share your thoughts