Білоруський пейнтбол: Виробництво, Інноваційні ідеї

Ідея з промислового виробництва картопляних гармат давно носиться в повітрі, але поки її так ніхто і не втілив у життя. Можливо тому, що на території колишнього Радянського Союзу це «зброя» поки не завоював таку популярність, як у країнах Європи і США. Там картофелепушки почали конструювати відносно давно. Стрільба з них навіть показана в ряді кінострічок і телесеріалах, включаючи культові «Доктор Хаус» і мультсеріал «Сімпсони».

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Картопляна гармата — це «зброя» з довгим дулом, який «стріляє» завдяки стислому повітрю або за рахунок енергії, що вивільняється при загорянні газокисневої суміші. Стріляє, зрозуміло, картоплею. Хоча в якості «боєприпасів» можна використовувати абрикоси, яблука, сливи або звичайні тенісні м’ячі.

У Росії гармати виготовляються кустарним способом. В Інтернеті є безліч інструкцій та відеоуроків по їх створенню Собівартість «знаряддя» довжиною в півтора метра становить близько півтори тисячі рублів. Картопля відправляється на відстань від 5 до 200 метрів (в залежності від конструкторських особливостей агрегату). При цьому стрілянина не тільки вражає дальністю, але і гучністю. А от з точністю — проблеми…

Але те, що у пейнтболу з’явився гідний конкурент, сумніватися не доводиться.

Share your thoughts