Білоруська велоновинка з дерева…

На ринку велотехніки сьогодні можна знайти різні моделі велосипедів, від найпростіших до «наворочених» до неможливості. Однак розробники однієї білоруської компанії вирішили повністю перевернути уявлення населення про велосипедах і розробили нові моделі, принципово відрізняються від тих, що представлені на сучасному ринку.

Що ж є відмінною якістю новинок?

Насамперед, те, що основним матеріалом для їх виготовлення служить не звичний для всіх метал, і навіть не пластик, а дерево. Якщо говорити більш точно, то деревина використовується для виготовлення рами. Всі інші частини, як і раніше залишилися металевими. Вага транспортного засобу становить приблизно 2 кг. На сьогоднішній день виробники вже випускають моделі з ясена та берези.

Потрібно уточнити, що дерев’яні велосипеди вже виготовлялися в даній країні в період ВВВ. А перший був винайдений ще до революції. Виготовив його звичайний селянин, не маючи достатньо грошей для покупки залізного транспортного засобу.

До речі про ціну: вона набагато вище тієї, що встановлена на більшість металевих велосипедів аматорського класу. Заплатити за новинку доведеться від 1000 до 1200 доларів.

Поділіться своєю думкою