Безпілотник-рибалка

Зовсім недавно на знаменитій виставці електроніки в США представили незвичайний робот-безпілотник, призначений для любителів риболовлі. Пристрій під назвою PowerRay справді унікально. «Розумний» гаджет, здатний занурюватися на глибину до 30 метрів і відстежувати пересування риби в радіусі 40 метрів навколо себе, перетворює рибну ловлю в захоплюючу пригоду!

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Достоїнств у PowerRay маса. Це пристрій з гідролокаторами і вбудованою відеокамерою не тільки стежить за станом підводного світу, але й транслює все, що відбувається на екран пов’язаного з ним смартфона або планшета. Розробники також пропонують шукачам пригод придбати шолом віртуальної реальності і спеціалізовані окуляри. Зв’язавши всі ці гаджети з безпілотником, можна отримати дійсно круту картинку в режимі реального часу і навіть синхронізувати рухи голови власника апарата з ним самим.

«Розумний» риболов не просто стежить за бажаною здобиччю. Виявивши таку, він починає активно кликати її до себе за допомогою неяскравих світлових спалахів, а коли рибка підпливе близько, дрон негайно надішле повідомлення на смартфон.

В автономному режимі безпілотник здатний працювати близько 4 годин. Можна не сумніватися, що подібний помічник обов’язково припаде до душі вітчизняним «гуру» риболовлі.

Share your thoughts